Dekorace na kliku auta mašle bílá růže 2 kusy

Obrázek není k dispozici


<     >

Dekorace na kliku auta mašle bílá růže 2 kusy. Mašle je vyrobená z tylu, květy ze saténových mašlí s přírodními lístky. Aplikace je vybavena samolepící folií pro připevnění k autu.Svatební tip: Velice pěkně vypadá, pokud se kromě přední kapoty auta nazdobí i kliky automobilu.

Cena: 214,- Kč


Dále Vám můžeme nabídnout:

Dekorace na kliku auta mašle bílá růže se zelenými lístky 4 kusy

Dekorace na kliku auta mašle bílá růže se zelenými lístky 4 kusy. Mašle je vyrobená z organzy, květy ze saténových mašlí. Aplikace je vybavena samolepící folií pro připevnění k autu.Svatební tip: Velice pěkně vypadá, pokud se kromě přední kapoty auta nazdobí i kliky automobilu.


Dekorační ozdoby na kliky s růžičkou z bílého atlasu a organzy

Dekorační ozdoby na kliky s růžičkou z bílého atlasu a organzy. Ozdoby mají průměr asi 20 cm a jsou opatřeny oboustrannými lepicími páskami, ale můžete je přivázat ke klice také atlasovými stužkami, které jsou součástí této svatební dekorace.


Dekorace na kliku auta mašle vínová 2 kusy

Dekorace na kliku auta mašle vínová 2 kusy. Mašle je vyrobená z organzy, květu ze saténových mašlí. Aplikace je vybavena samolepící folií pro připevnění k autu.Svatební tip: Velice pěkně vypadá, pokud se kromě přední kapoty auta nazdobí i kliky automobilu.


Dekorace na kliku auta mašle krémová s květy 2 kusy

Dekorace na kliku auta mašle krémová s květy 2 kusy. Mašle je vyrobená z organzy, květy ze saténových mašlí. Aplikace je vybavena samolepící folií pro připevnění k autu.Svatební tip: Velice pěkně vypadá, pokud se kromě přední kapoty auta nazdobí i kliky automobilu.


Nabízíme také:

  • Při objednávce nad 300 Kč poskytujeme poštovné a balné zdarma.
  • Zákaznická podpora - Potřebujete poradit? Volejte 220 990 591 nebo 777 316 501!
  • Máte nějaké dotazy k produktu Dekorace na kliku auta mašle bílá růže 2 kusy ? Volejte +420 220 990 591 a naši zaměstanci Vám rádi vše zodpoví.
  • Naší hlavním cílem je vždy spokojenost klienta, tedy ta Vaše spokojenost a radost z našich výrobků, nejen o nadcházejících vánocích.
  • Dále Vám můžeme nabídnout sáčky do luxu pro luxy značek Concept, Daewoo, De Longhi, Electrolux a jiné.
  • Z ostatního zboží Vám můžeme nabídnout hadice k pračkám, hadice k myčkám, dále např. pohlcovače pachu do lednic.

Aktualizace produktu Dekorace na kliku auta mašle bílá růže 2 kusy provedena:
01. 02. 2021 14:45:53