Dekorační ozdoby na kliky s růžičkou z bílého atlasu a organzy

Obrázek není k dispozici


    >

Dekorační ozdoby na kliky s růžičkou z bílého atlasu a organzy. Ozdoby mají průměr asi 20 cm a jsou opatřeny oboustrannými lepicími páskami, ale můžete je přivázat ke klice také atlasovými stužkami, které jsou součástí této svatební dekorace.

Cena: 130,- Kč


Dále Vám můžeme nabídnout:

Dekorace na kliku auta mašle bílá růže 2 kusy

Dekorace na kliku auta mašle bílá růže 2 kusy. Mašle je vyrobená z tylu, květy ze saténových mašlí s přírodními lístky. Aplikace je vybavena samolepící folií pro připevnění k autu.Svatební tip: Velice pěkně vypadá, pokud se kromě přední kapoty auta nazdobí i kliky automobilu.


Dekorace na kliku auta mašle bílá růže se zelenými lístky 4 kusy

Dekorace na kliku auta mašle bílá růže se zelenými lístky 4 kusy. Mašle je vyrobená z organzy, květy ze saténových mašlí. Aplikace je vybavena samolepící folií pro připevnění k autu.Svatební tip: Velice pěkně vypadá, pokud se kromě přední kapoty auta nazdobí i kliky automobilu.


Dekorace na kliku auta mašle krémová s květy 2 kusy

Dekorace na kliku auta mašle krémová s květy 2 kusy. Mašle je vyrobená z organzy, květy ze saténových mašlí. Aplikace je vybavena samolepící folií pro připevnění k autu.Svatební tip: Velice pěkně vypadá, pokud se kromě přední kapoty auta nazdobí i kliky automobilu.


Dekorace na kliku auta mašle vínová 2 kusy

Dekorace na kliku auta mašle vínová 2 kusy. Mašle je vyrobená z organzy, květu ze saténových mašlí. Aplikace je vybavena samolepící folií pro připevnění k autu.Svatební tip: Velice pěkně vypadá, pokud se kromě přední kapoty auta nazdobí i kliky automobilu.


Nabízíme také:

  • V každém balení sáčku do vysavače (včetně Dekorační ozdoby na kliky s růžičkou z bílého atlasu a organzy )Vám nabízíme vůni do vysavače zdarma.
  • Nabízíme široký výběr sáčků do vysavače pro všechny druhy vysavačů.
  • Široký sortiment zboží, snažíme se pokrýt poptávku na sáčky pro většinu vysavačů na trhu.
  • Zákaznická podpora - Potřebujete poradit? Volejte 220 990 591 nebo 777 316 501!
  • Naši pracovníci jsou školení v oboru a rádi Vám budou nápomocni při výběru sáčku do Vašeho vysavače.
  • Dále Vám můžeme nabídnout sáčky do luxu pro luxy značek Concept, Daewoo, De Longhi, Electrolux a jiné.

Aktualizace produktu Dekorační ozdoby na kliky s růžičkou z bílého atlasu a organzy provedena:
01. 02. 2021 14:48:53