Svatební dekorace na kliky auta

Sekce:   Home >> Svatební dekorace na kliky auta

Dekorace na kliku auta mašle bílá růže 2 kusy

Dekorace na kliku auta mašle bílá růže 2 kusy. Mašle je vyrobená z tylu, květy ze saténových mašlí s přírodními lístky. Aplikace je vybavena samolepící folií pro připevnění k autu.Svatební tip: Velice pěkně vypadá, pokud se kromě přední kapoty auta nazdobí i kliky automobilu.


Dekorace na kliku auta mašle bílá růže se zelenými lístky 4 kusy

Dekorace na kliku auta mašle bílá růže se zelenými lístky 4 kusy. Mašle je vyrobená z organzy, květy ze saténových mašlí. Aplikace je vybavena samolepící folií pro připevnění k autu.Svatební tip: Velice pěkně vypadá, pokud se kromě přední kapoty auta nazdobí i kliky automobilu.


Dekorace na kliku auta mašle krémová s květy 2 kusy

Dekorace na kliku auta mašle krémová s květy 2 kusy. Mašle je vyrobená z organzy, květy ze saténových mašlí. Aplikace je vybavena samolepící folií pro připevnění k autu.Svatební tip: Velice pěkně vypadá, pokud se kromě přední kapoty auta nazdobí i kliky automobilu.


Dekorace na kliku auta mašle vínová 2 kusy

Dekorace na kliku auta mašle vínová 2 kusy. Mašle je vyrobená z organzy, květu ze saténových mašlí. Aplikace je vybavena samolepící folií pro připevnění k autu.Svatební tip: Velice pěkně vypadá, pokud se kromě přední kapoty auta nazdobí i kliky automobilu.


Dekorační ozdoby na kliky s růžičkou z bílého atlasu a organzy

Dekorační ozdoby na kliky s růžičkou z bílého atlasu a organzy. Ozdoby mají průměr asi 20 cm a jsou opatřeny oboustrannými lepicími páskami, ale můžete je přivázat ke klice také atlasovými stužkami, které jsou součástí této svatební dekorace.
 1